Kontakt

Platser

Parmaco AB

Hammarby Allé 91
120 63, Stockholm


Faktureringsadresser

Parmaco AB

LIN1462, Scancloud,
83197 Östersund
Sverige

E-faktura
GLN-kod: 7365590097292
Van-operatör: Scancloud AB
Frågor stölls till: edisupport@scancloud.se

Pdf-fakturor
Lin1462@pdf.grantthornton.se

Faktureringsinstruktioner

(t.ex. e-fakturor)

Har du behov av utrymme?

Oavsett om du har ett tillfälligt eller långsiktigt behov av en byggnad eller en tillbyggnad, så vill vi gärna höra mer om ditt projekt! Vi skräddarsyr byggnaden enligt just dina behov – snabbt, tillförlitligt och ansvarsfullt.

Vi hjälper dig med både små och stora frågor om allt från lokaler till förstudie. Hör gärna av dig för en pratstund. Du kan också kontakta våra experter direkt.

Kontaktformulär

Namn(Obligatoriskt)
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakta

Sälj

Eva Kriegelstein

Head of Sales and Project Development

+46 (0)76 644 20 10 eva.kriegelstein@parmaco.se

Jonathan Eriksson

Area Sales Manager, Norr

+46 (0)72 230 00 52 jonathan.eriksson@parmaco.se

Tony Ringdahl

Area Sales Manager, Sydost

+46 (0)72 72 75 455 tony.ringdahl@parmaco.se

Eric Sjöö

Area Sales Manager, Sydväst

+46 (0)72 734 54 55 eric.sjoo@parmaco.se

Jan Sonntag

Area Sales Manager, Nordost

+46 (0)72 507 54 55 jan.sonntag@parmaco.se

Teknik & Design

Jonathan Rahm

Technical and Design Director

+46 (0)72 550 54 55 jonathan.rahm@parmaco.se

John Lindh

Installation Manager

+46 (0)72 230 00 13 john.lindh@parmaco.se

Andrea Rados

Building Designer

+358 50 338 6567 andrea.rados@parmaco.fi

Kajsa Westberg Eriksson

Project Engineer

+46 (0)72 237 54 55 kajsa.westberg.eriksson@parmaco.se

Projekt & Förvaltning

Karl Strenger

Project Director

+46 (0)72 228 36 16 karl.strenger@parmaco.se

Nick Hero

Calculation Manager

+46 (0)72 225 59 12 nick.hero@parmaco.se

Bernt Jansson

Site Works Manager

+46 (0)70 643 28 92 bernt.jansson@parmaco.se

Hannes Lundin

Project Leader

+46 (0)70 550 87 31 hannes.lundin@parmaco.se

Tomas Rydgren

Project Leader

+46 (0)72 225 01 53 tomas.rydgren@parmaco.se

Erik Råsberg

Fleet Manager

+46 (0)70 265 25 47 erik.rasberg@parmaco.se

Ekonomi

Erik Folkare

Country Financial Manager

+46 (0)70 946 52 41 erik.folkare@parmaco.se

Camilla Bringner

Finance Assistant

+46 (0)72 220 50 42 camilla.bringner@parmaco.se

Affärsstöd

Victor Ehrling

Business Development Manager

+46 (0)70 383 00 66 victor.ehrling@parmaco.se

Lars Lagerström

Business Director

+46 (0)70 885 01 06 lars.lagerstrom@parmaco.se

Ledning

Rikard Nyhrèn

Managing Director, Sweden

+46 (0)70 207 46 76 rikard.nyhren@parmaco.se

Victor Ehrling

Business Development Manager

+46 (0)70 383 00 66 victor.ehrling@parmaco.se

Erik Folkare

Country Financial Manager

+46 (0)70 946 52 41 erik.folkare@parmaco.se

Eva Kriegelstein

Head of Sales and Project Development

+46 (0)76 644 20 10 eva.kriegelstein@parmaco.se

Lars Lagerström

Business Director

+46 (0)70 885 01 06 lars.lagerstrom@parmaco.se

Jonathan Rahm

Technical and Design Director

+46 (0)72 550 54 55 jonathan.rahm@parmaco.se

Ylva Ridderheim

Head of Marketing and Communication

+46 (0)70 535 75 24 ylva.ridderheim@parmaco.se

Karl Strenger

Project Director

+46 (0)72 228 36 16 karl.strenger@parmaco.se

Styrelse

Matti Viljo

Chairman of the Board

David Daum

Board member

Ari Lehtoranta

Board member

Heini Pirttijärvi

Board member

Leif Gustafsson

Board member

Niamh McBreen

Board member